Úvod
Mladí
TeenSTAR VÝUČBA
Rodičia
Učitelia
Učebnica
O nás
Kontakt
O čom je TeenSTAR ?

Naše logo, hviezda, má v svojich piatich cípoch určitú symetriu, čo symbolizuje rovnakú dôležitosť aj v rozvoji všetkých piatich aspektoch dozrievania. Nemal by niektorý vyčnievať alebo iný byť maličký natoľko, že hviezda by stratila svoj charakter, systém. Ktorý cíp, ktorý aspekt je dôležitejší? Nemali by byť všetky vyvážené? Je dobré nadpriemerne vzdelaný, ale citovo chudobný? Alebo veľmi duchovný, ale podozrievavý k biologickým zákonitostiam v ľudských telách? Alebo sa postarať o vlastné nadmerné bohatstvo, ale nebyť solidárny?

Deťom sa snažíme dať čo najviac zdravého jedla, aby sa dobre vyvíjali a telesne rástli, pohodlia, aby im skoro nič nechýbalo, citu, aby nám ho raz opätovali, viery, aby sme mali vo svojom svedomí aký-taký kľud. Len o tele v spojení so sexualitou s nimi nechceme nič hovoriť.

A zrazu si na prahu dospelosti, ideš sa ženiť, vydávať a často sa stáva, že ani rodičia (a ani učitelia) ťa neuviedli do tajomstva odovzdávania života.

Možno ti pomôžeme zorientovať sa v tom jednom cípe, ktorý je tak zanedbávaný: telo pochopené s vlastnou sexualitou, a teda aj plodnosťou.

Vypocujte si Zaznam Relacii
Priprava tychto stranok je casovo velmi narocna ale i napriek tomu sa Vam budeme
 
Daky iny Nadpis.
Priprava tychto stranok je casovo velmi narocna ale i napriek tomu sa Vam budeme snazit
Copyright © TeanSTAR.sk | Powered by Lord yashik
All rights reserved. | Meno, Ulica, Mesto, e-Mail